| melyyy a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat(este cu un an mai mare decat mine) clasele noastre sunt pe acelasi hol asa ca ne vedem destul de deshappy nu stiu ce sa fac pentru ca acum 2 saptamani l-am vazut cu o fata ( mai multe zile...) dar acum de fiecare data cand l-am intalnit era singur, credeti ca este implicat intr-o relatie? inainte sa luam vacanta m-a prins de mana ( ca sa-mi faca "baie" in zapada) dar cum sa spun, s-a comportat altfel, am ajuns afara unde erau mai multi baieti, au aruncat cu putina zapada dar doar atat, cred ca le-a facut semn sa inceteze si apoi m-a ajutat sa ma scutur, dupa aceea l-am intalnit pe hol si m-a luat in brate, chipurile ca nu am facut baie complet dar nu m-a dus afara, m-a tinut cateva clipe strans si dupa mi-a dat drumul.as vrea si parerea unui baiat. FUNDA:X

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Te simpatizeaza, vorbeste cu el, pupa'l, imbratiseaza'l si tu. Cere'i id'ul, bate apropouri cum ca iti e dor de el.Si poate iti spune si el ca ii e dor de tine, sau chiar ca te place.Asa iti va fi mai usor sa ii spui.

| melyyy explică:

De fapt @Mirriam am 15 happy

| FredFlintstone a răspuns:

laughing ii plke de tinewinking si nu stiue cum sati zicawinking

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Dupa cum se comporta ii place de tine:X

| Miriamm a răspuns:

Pai nu inteleg exact ce ai vrea sa alfi...care este intrebarea ta. oricum duupa parerea mea nu ai mai mult de 14 ani...intr-adevar poate iti face ochi dulci.ai grija, daca stii sa abordezi un baiat, abordeaza-ltongue

| predafloryn a răspuns:

Nu s-a plictisit, sigur de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine!