| ImAgirl a întrebat:

Imi place de un baiat (16), (eu am 15) il tot vad pe holul liceului, de fiecare data cand ne intalnim se uita la mine si-mi zambeste discret, inainte sa luam vacanta m-a luat de mana ca sa ma arunce in zapada, dar cand am ajuns afara nu i-a lasat pe ceilalti baieti sa arunce zapada pe mine, ne-am intalnit iar pe hol si m-a luat in brate ( baie againlaughing ) dar nu mai m-a dus afara, m-a strans in brate si dp mi-a dat drumu. acum dupa vacanta m-am intalnit de multe ori cu el pe hol, se uita la mine si zambeste, dar e o problema sad
inainte de vacanta l-am vazut cu o fata, era cu ea peste tot ( asta s-a intamplat cu vreo 2-3 saptamani inainte de vacanta) pfff.nu stiu ce sa cred, pentru ca acum nu l-am mai vazut cu fata respectiva
Sunt confuza :-s plzz ajutor

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

Ai putea sa ii zambesti de fiecare data cand va vedeti si sa il saluti asa o sa ii arati ca iti pasa si nu ai uitat de el poate iti faci curaj si ii ceri id, ati putea deveni prieteni (sau mai mult) happy incearca ar putea fi de folos big grin
succes happy

6 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Poate nu mai e cu el :o din cauza ta :$ viata e plina de surpriza ...mai bine il intrebi sa iti asigur teritoriul de lupta si dupa ataci :X

| ABY4 a răspuns:

El te protejat te-a luat in brate... nu mai are prietena e clar dar totusi intrebal.Ma mir cum na rezistat sa nu te bage la zapada ca eu nu rezistlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dal draculcrying

| ioana_3024 a răspuns:

Poate fata respectiva e sorasa rolling on the floor

| pOrUmBiTzA_5701 a răspuns:

Da o problema destul de intalnita
pai depinde de senntimentele tale fata de el. daca crezi ca tii mult la el e bine sa-l intrebi daca are pe cineva. dar daca crezi ca e vagabontel atunci e posibil sa-i placa de tine la fizic si asa poate sa isi satisfaca unele dorinte in timp ce tu si prietena lui nu stiti una de alta. asta depinde de tine ce fae de baieti iti plac. mai vagabontei sau nu. fundita?

| Diana_7194 a răspuns:

Zic sa vb direct cu el sau...happy fal gelos vb cu un baiat pana o sa intervina sigur iti spun pe propie experienta