| FaraNumePls a întrebat:

Înainte să încep să folosesc tabla Ouija trebuie să zic ceva?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Nu ai ce face ..Sa sti ca nu e ok

| Xdreaper21 a răspuns:

Ouija e fake totu e facut in mintea ta tu fara sa vrei misti chestia aia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Nu e fake deloc, intr-adevar raspunsurile pot fi influentate de mintea ta, dar de asta e recomandat sa intri in transa si sa nu te gandesti la nimic inainte s-o folosesti.

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

Deci... Îmi zici ce trebuie sa zic înainte să încep ofilcial?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Cu un simplu search pe google gaseai tot felul de discutii despre utilizarea ei. Dar vezi ca marea majoritate dintre informatiile date sunt corupte.