| AdY a întrebat:

Intrebare pentru fete: te indragostesti de un baiat foarte tare ca te topesti deamu dupa el. El este cam noob si nu observa ca tu te topesti trebuie doar sai dai un semn si el se va trezi la viata si veti incepe o relatie. Semnul acela ar fi:
1. hey salut, ce mai faci, cum viata. vrei s iesim undeva impreuna?
2. nai vrea sa simiti puzele mele contipinduse cu ale tale?
3. esti prosta sau ce? nu vezi ca mor dupa tine dar tu ca un... nu faci nimic
ce alegeti? Xd

7 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

1.

| ing. a răspuns:

Varianta 1 happy

| rockaholic a răspuns:

3 cu tupeu!

| sellyyy a răspuns:

1.sigur.E un semn calm si obisnuit, nu indraznet.

| GabrielaIoana a răspuns:

Varianta 1 happy

| Unique_9671 a răspuns:

Eu sunt mai directa.deki aleg 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Categoriiic! Doar daca vrei sa pari o obsedata, si o insensibila, poti folosi si celelalte variante.