| Changes a întrebat:

M-am gândit să-mi fac atestatul la engleză despre "Castelele bântuie din U.K".Ar fi vreo problemă?

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Sincer, dacă tema asta te interesează și te pasionează sau îți place mult și poți găsi informații interesante/utile de ce nu? Uite am găsit ceva despre atestate : http://grivie.wordpress.com/2011/05/15/atestat/.

| Changes explică (pentru EyeCandy):

Mie mi se pare interesantă tema însă nu ştiu ce vor spune profesorii de la şcoală sau supraveghetorii în timpul susţinerii.

Tu ţi-ai dat atestatul?

| EyeCandy a răspuns (pentru Changes):

Nu, nu încă mai am ceva. Dar uite, o verișoară de-a mea l-a dat și a putut să aleagă mai multe teme, până la urmă și-a ales ceva pe tema tradiției din comuna noastră. S-a îmbrăcat în costumul național specific și a pus muzică tradițională pe fundal în timp ce prezenta. Nu știu ce să spun pentru că ea nu a dat la engleză dar mă gândesc ce teme originale ar putea fi. și tema ta îmi pare interesantă. Încearcă să întrebi un profesor despre ce ai putea să faci atestatul, să spui și la ce te-ai gândit tu și să vezi ce părere are.