| 2530628170334 a întrebat:

Nu sa-mi recapat contul cu Mi electrica și doresc sa ma ajutați sa-l anulez. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu se intelege din intrebarea pusa exact care cont se doreste a se recupera sau sterge, my electrica este una si contul atasat acelui cont "virtual" sa-i zic asa este alta
Pot sa fiu abonat la electrica furnizare si fara sa am cont online!
Daca este vorba doar despre contul online atunci pe prima pagina https://myelectrica.ro dai click pe "Am nevoie de ajutor" iar acolo poti sa citesti Întrebări Frecvente și Răspunsuri

daca este de alta natura atunci recomand sa contactezi electrica furnizare SA https://www.electricafurnizare.ro/asistenta/contactati-ne-in-scris/

| Violleta2022 a răspuns:

Contul cu Electrica se poate anula numai daca mergeti personal cu buletinul la sediul lor (asta daca sunteti titularul acelui abonament), si cere-ti sa va fie contarctul inchis si curentul debransat, doar asa se poate anula contul de curect electric.
Sa luati bani la dvs, pentru ca va vor pune sa platiti debarnsarea de la curent si probabil ultima factura de curent, ma refer la cat ati consumat pana in ziua cand se face debransarea.

| sierra1 a răspuns:

Ai incercat la Telefon call center relatii clienti – 0244 406 006?