| spiridusuanonim a întrebat:

O fetiţă de 5 anişori şi-a întrebat fratele mai mare:
« ce e "iubirea"? »
ce raspuns credeti ca ii da fratele?
sau ce ar trebui sa ii raspunda?

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Dupa cati ani are fetita ar trebui sa fie o explicatie simpla, cum ar fi :iubirea este un lucru minunat fara de care nu poti trai, dar o sa afli u in timpmai multe despre astabatting eyelashes sper ca te'am ajutat daca u erai fratele mai marelaughing

| spiridusuanonim explică (pentru Alllllexandra):

Iubirea e atunci când tu îmi furi ciocolata din ghiozdan în fiecare zi si totusi. o tin în acelasi loc mereu

| Alllllexandra a răspuns (pentru spiridusuanonim):

Cam acelasi lucru am spus si eu dar cu alte cuvintebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Iubirea e atunci când tu îmi furi ciocolata din ghiozdan în fiecare zi si totusi. o tin în acelasi loc mereu ...mDA E IMPOSIBIL SA NU O STII

| ArchangelKnight a răspuns:

Ca este ceva frumos, care o va simti cu siguranta intr-o zi. Sau 'rabdare si vei afla singura ce este'