| chiftelutacrocanta a întrebat:

Pe cine iubiti mai mult, pe Mama sau pe Tata?

Răspuns Câştigător
| eternitate15 a răspuns:

Pe amandoi, dar ceva mai special pe mamahappy

23 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mama,cu tata ma cert non stop, dar asta nu inseamna ca nu il iubesc.Ias cam sparge eu capu in unele zile dar mna, tot tata ii.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
I-am iubit in egala masura atat timp cat i-am avut pe amandoi, chiar daca mama era un pic mai severa, asa nu ma facea sa o iubesc mai putin.
Din pacate, tata ne-a parastit mult prea devreme.sad decedat)
Acum, toata iubirea se duce catre mama happy
O zi bunahappy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pfff, ma mai intreba si mama asta cand eram mai mic laughing)

Nu pot sa spun, adica au chestii diferite care imi plac la ei, nu accepta mama ceva, nu-i problema, ma lasa tata sau invers laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tatu putin mai mult decat pe mama, adica daca pe mama o iubesc 1% pe el cam 2%

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi de ce? E rău cu tine tatăl? Ştii cum e aşa sunt taţii şi mamele de fete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Tati e ala pe care il iubesc mai mult.
Asa sunt, pe bune?! Probabil ca sunt multi parinti severi, dar ai mei sunt specialisti in manipulare psihologica.Ei nu ranesc fizic, ci dau direct la corazon.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, înţeleg. Dar te înţelegi bine cu ai tăi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Incerc sa ii evit pe cat posibil ca sa le pastrez iubirea aia pentru ca mi-au dat viata si ca m-au crescut.Si ca sa fiu eu linistita.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, păi e normal să existe şi divergenţe. E totuşi o familie, nu poate existae o armonie perfectă între părinţi şi copii. Nici nu cred că există aşa ceva.
Dar oricum se spune că mamele de fete şi în general părinţii sunt mai severi sau cicălitori. Poate a fi doar o vorbă în vânt sau poate avea un substrat real.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Da' tu cat ii iubesti pe ai tai?

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

60% mamă 40% tată. big grin Dacă e să vorbim de procente.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Asta ce e? Compozitia ta?laughing

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceam dacă e să vorbim de puncte procentuale şi referitor la iubire mea faţă de ei.
Tu la fel ca mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Zicem de caciulitele alea laughing)
Eu la fel ce?

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu tot 60% 40% îi iubeşti pe ai tăi. Nu am mai specificat că se înţelegea că ma refeream la părinţi şi la cât ţii la ei şi îi iubeşti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Euu? N-ai citit 1 si 2%?

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Am crezut că spui la mişto 1 şi 2% totuşi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Eu nu fac misto, decat cu cine imi permit(e). laughing)

| Rapperităă a răspuns:

Pe tata

| devil32angel23 a răspuns:

Eu ii iubesc pe amandoi indiferent cum sunt. Parintii nu ti poti alege cu ti a dat dumnezeu asa i ai. Ii iuneac pe amandoi pentru ca amandoi fac sacrificii pentru mine, ma sustin si imi sunt aproape

| florin4267 a răspuns:

Asta e o intrebare, care poate fi pusa doar de un copil fara minte sau de un pr...stii tu! Parintii ti-i iubesti egal, indiferent cum sunt ei! daca sunteti la varsta la care (vai parintii comunisti nu ma lasa in oras) si nu va place, asteptati vreo 5 ani ca ii ve-ti cauta!

| DangerDanger a răspuns:

Stii ca la intrebarea asta nuse raspundensi poti minca si bataie de la cineva. Nu se intreaba pe cine iubesti mai tare sau la cine tii mai tare parinti prieteni sau prietena sau cine sunt mai apropiati acest este cel mai bun raspuns asa consider eu