| Ochiialbastrii a întrebat:

Pentru cei care joaca imvuwinking Vreau sa imi fac bani facand invitatii stiti voiwinking
Cand fac un cont nou nu imi trimite mail si daca ii dau contul unei persoane nu merge sa`mi bage banii straight face Cine ma ajuta are funda? id meu : stef_sam2000

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Am intalnit mai multe probleme asemanatoare. Tot ce trebuie sa faci pentru a primii creditele se afla mai jos :
1) Creezi contul.
2) Dai username si parola de la contul creat unei persoane dornice sa te ajute.
3) Acea persoana trebuie sa se logheze pe imvu cu datele primite de la tine (Username si Password)
4) Odata logata, acea persoana trebuie sa te invite intr-un room. (Public/Privat... nu conteaza prea mult)
5) Asteptati intre 30 secunde si 1 minut, pana iti vei primii creditele. Intre timp, in timpul asta de asteptare, ati putea schimba cateva vorbe. thinking
6) Succes, asta e tot! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.atunci cand ai facut contul' si tia picat partea cu facut contul' sper ca la ala cu "YES" ai dat o data si apoi ai iesit din chestia cu contul si ai dat inca o data yes ca sa maerga