| floricicazburatoaredeciuperci a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am revolut junior si doresc sa scot niste bani de la bancomat, ce ar trebui sa fac? ( tin sa mentionez ca nu am card fizic, e online, si e prima oara cand folosesc asta) dau funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, in cazul asta nu ai ce sa faci in bancomat, ca nu ai card!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai, prima data faci rost de card fizic ca sa scoti de la bancomat.

| Hyperion7 a răspuns:

Mi se pare că nu poți scoate bani fara card.
Din câte știu eu, doar Banca Transilvania ofera aceasta funcție și probabil ING