| edouardhrubiak123 a întrebat:

Salut,am o întrebare,locuiesc în Germania, și am fost anul trecut în Noiembrie la dentist aveam carii...mi-a scos un dinte care a fost stricat ..plombe.mi-a curățat dinții...și a spus că nu mai am carii doar că tot mă doare partea de sus dreapta și stânga

2 răspunsuri:
| Standt a răspuns:

Toata partea de sus?
Poate ai infectii la radacini.
Mergi din nou la stomatolog.

| Alexalex1000 a răspuns:

Salut,mergi la stomatolog și spune-i că te doare acolo și probabil îți va scoate nervul. O să facă gaura in plomba îți scoate nervul, îți curată canalele după ți le astupa și pune plomba iar.