| Jessie1234 a întrebat:

Am o problema care ma macina si pana vine ziua de luni, o voi lua razna.
Miercuri am dat bacul la matematica.La unu din exercitii trebuia sa demonstrez ca 2 legi de compozitie sunt egale.La prima relatie am pus un 1 inconjurat iar la cea de-a doua relatie am pus un 2 inconjurat, ca mai apoi in final sa scriu :din 1 si 2 (inconjurate) rezulta....
Din punct de vedere matematic e corect, am facut asta la scoala
Dar oare se poate considera semn? Ideea e ca am o lucrare buna si imi este foarte frica ca s-ar putea anula.

Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Stai linistit/a nu te mai stresa, relaxeaza-tewinking
Dupa cum spui ca e o lucrare buna doar pentru 2 chestii nu are cum sa iti puna semn, de anulare nici nu e pune problema.
Relaxeaza-te si o sa vezi cat de repede trece timpulwinking
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Jessie1234 explică (pentru Λησηумσцѕ):

Ai avut dreptate, totul a fost mai mult decat bine!

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru Jessie1234):

Vezi, nu trebuie sa te panichezi repede asa din nimicuriwinking
Bravo ca ai luat bacul cu brio happy