| AlexandruPostica a întrebat:

Salut profesorul are voie sati ea obiectul personal si sa nu til dea până la sfârșitul anului scolar daca ai scos obiectul la lectie?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce clasă esti? Ti-a luat cartea de gramatică?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, profesorul are voie sa-ti confiste lucrul care nu era permis la ora respectiva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă e la limba romana clar are voie că e clar că nu ai fost deloc atent la ore.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce obiect personal? Din moment ce nu ai mentionat sigur e ceva cat se poate de util, potrivit pentru adus la scoala.Not.laughing Vorbeste cu diriginta/dirigintele si parintii, sa vezi cum se poate rezolva.

| sammie a răspuns:

Nu. De obicei parintii ti-l iau.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Te-a prins cu telefonul?