| NotAndreiZz a întrebat:

Salut.Sunt amenintat cu bataia de cativa prieteni de pe xbox si imi iau tot numele meu si strada nu si cu blocul.Ce sa fac ca le stiu nr-ul de telefon si tot numele real, au ce sa imi faca daca imi stiu doar strada?

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Faci poze cu tel la ecran de calculator / tv sau orice mesaj de amenințare si cu unul din părinți mergi la Politie si depui plângere penală pentru AMENINTARE! poate le piere cheful de porcarii! Daca au sub 14 si NU răspund încă penal o sa raspu da parintii lor!