| Anonim53220 a întrebat:

Sunt din Galati si am un crush pe o fata. Asa mai facem noi glume si radem, deja nu mai am treaba gen cum e la unii ca le e rusine sa vorbeasca cu ele etc, uneori in ore mai radem, ii place sa ma joc si cu parul ei, sa ii fac "masaj" daca pot spune la umeri (suna cringe happy ) Si nu stiu daca ii place de mine laughing M-a mai luat cu "iubitule" si d-alea luate mai in gluma dar nu stiu ce sa zic, sper sa nu par un ciudat dar am zis sa spun lucrurile straight big grin

Răspuns Apreciat de Editori
| MarriaGIoana a răspuns:

Fetele sunt foarte schimbătoare, e foarte probabil sa te placa, dacă nu a dat un semn pana acum poate o ia doar Ca pe o joaca. Încearcă sa fii direct o data ca sa vezi cum reacționează și poate așa ii și dai se înțeles laughing

| Anonim53220 explică:

Prin semn ce intelegi, uneori face contact fizic, vizual, facem glume...o fata care te baga in friendzonu nu face contact fizic, tine acel "safe zone"

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred ca te place, cred ca doar ii place atentia si face ce poate s-o obtina, stie sa va tina dupa ea bag de seama laughing

| Andreeush a răspuns:

Sunteți împreună sau doar amici?

| Plato a răspuns:

Ok, esti un plod de cati ani mai exact?

| Anonim53220 explică (pentru Plato):

Multumesc de raspuns m-a ajutat enorm

| Plato a răspuns (pentru Anonim53220):

Daca nu-mi zici cati ani ai, e mai greu.

| Anonim53220 explică (pentru Plato):

16-17