| DeEeA_2049 a întrebat:

Am si eu o problema:imi place de un baiat de veva vreme...si lui i-a placut de mine de cateva ori insa acum nu stiu daca ma place sau nu.
Nu prea am vorbit niciodata unul cu altu dar as vrea sa merg sa vorbesc cu el... dar nu stiu ce o sa creada...
Funda :*

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! nu trebuie sa te descurajezi gandindu-te la ce va spune atunci cand vei vorbi cu el. Daca nu te mai place nu este o crima si viata merge inainte vei intalni multi baietii care iti vor fura inima. Tu gandeste pozitiv si nu te mai gandi la ce va zice el pentru ca in primul rand el o sa creada adevarul daca il spui tu cu gura ta. Succes

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ar fi o idee buna, dar sa nu treci direct la subiect.
Daca nu te mai place nu este o crima si viata merge inainte vei intalni multi baietii care iti vor fura inima.
Deci, succes!

| love_3477 a răspuns:

Incearca sa stai cu el mai mult in pauza de axzemplu si cand gasesti monentul potrivit intreaba-l daca vrea sa fie cu tine