| betty34 a întrebat:

cum trebuie sa ma comport cu un baiat care ma place? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| iDizzySmile a răspuns:

Pai pentru inceput este important daca si tu il placi... daca da nu arata asta prea intens pentru ca ar putea sa creada ca deja te-a cucerit...si eu zic sa il tratezi ca si pana acum si sa vezi rezultatele--->asta insemnand ca tu sa o consideri ca o prietenie buna de durata fara a pomenii de sentimentele lui sau ale tale si lasa sa treaca timp sa vezi ce se intamplahappyei bine sper ca te-am ajutat insa asta depinde si de modul tau de a privi lucrurile
. fundita?happy

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Daca si tu il placi baga-l putin in seama sa ii dai sperante pentru inceput happy Arata-i si tu cat mai discret ca tii la el si astfel va prinde mai mult curaj.O sa lupte pentru tine happy Succes

| allynutsa a răspuns:

Sa fii cat mai naturala.si daca iti place si tie de el.De ce nu incercati o relatie?big grin.Succes:*

| 1212 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l bagi in seama, sa-l faci sa se simta importantwinking De aici, totul vine de la sine( atat timp cat il placi si tu).