| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, m-am inecat cu mancare in timp ce mergeam si o colega m-a batut dupa gat. Am scos tot din gat si ramasesem fara aer in timpul acela, nu stiam ce sa fac si m-am intors cu spatele catre strada
Erau copii pe partea cealalta a strazii si mi e frica sa nu ma fi filmat sau orice. Si acum mi e frica sa mai ies din scoala haha.happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In loc sa-i multumesti colegei ca te-a salvat intr-un moment vital al vietii tale, pe tine te ingrijoreaza de altii ca te-au filmat, fiind cu spatele la strada?
Ce-i asta, prostie, sau nu reusesti sa cuplezi creierasul la situatia reala, prin care tocmai ai trecut?

| Aaa13579 a răspuns (pentru Violleta2022):

Normal ca i am multumit, dar m-am stresat pe moment

| Anonim240 a răspuns:

Important e că nu ai pățit nimic… nu cred că te-a filmat cineva, că probabil nu aveau când și cum și in situatii de genul nu se filmeaza oricum…