| sceptic a întrebat:

Sunt clasa a şaptea, şi practic luam premiul întâi. Dacă am media scazută la purtare (nouă); pot lua premiu?

Răspuns Câştigător
| Anto_9732 a răspuns:

Nu mai poti lua premiu. Si sa iti explic de ce. Din moment ce tu ai media 10 sa spunem si la purtare ai 9 nu mai iei premiu pentru ca media la purtare conteaza foarte mult si la intrarea la liceu si la facultate. Deci mai bine stai in banca ta la scoala si nu mai fa prostiihappy. Vot?batting eyelashes.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți, dar nu premiul 1.
Pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Pai daca cel cu media cea mai mare ia premiul I atunci da, poti lua premiul I daca nu sunt in clasa elevi de 10, iar media ta e cea mai marewinking

| sceptic explică:

Vreo explcatie aveti?

| sceptic explică:

Am media 9. 75, si urmatorul are media 9. 31 dar tot scazuta la purtare.Defapt toata clasa aveam nota scazuta (exceptii 4-5)

| CanTrioTc a răspuns:

Nu prea

| CanTrioTc a răspuns:

Nu prea :d

| Roxanne_4260 a răspuns:

Dacă ai cele mai mari medii din clasă, şi dacă altcineva nu te întrece cu media finală, premiul e al tău.
Baftă!
Fundă?

| Aimee_6013 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca cei care iau locul 1 trebuie sa aiba media 10 sau primeste premiul cel care are media cea mai mare, sau cei cu media de peste 9, 70 depinde de diriginte.