| anonim_4396 a întrebat:

Sunt total dezorientata si habar nu am ce sa fac in privinta relatiei mele. Relatia mea e una la distanta si ne vedem destul de rar. Avem o relatie de o luna dar in ultima vreme nu prea mai e relatie si nici nu stiu cum sa analizez situatia dintre noi. La inceputul lunii iunie am petrecut un week-end cu el si a fost foarte frumos acele doua zile.El are o prietena cu care se intelege foarte bine, faza e ca din cate am observat eu il cam place si tot incerca sa stea pe langa noi. Nu i-am dat importanta dar dupa acel week-end am gasit niste conversatii dintre ei doi in care ea ii spunea" vai ce dragut esti in poze te iubi dubi fratiorul meu te pup dulce dulce te

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incerc sa-ti raspund intrebandu-te: ce intelegi tu printr-o relatie si ce astepti de la ea?

| ZsofiaOsvath a răspuns (pentru neutrino):

Intrebarea nu e toata ...nu stiu ce s-a intamplat de nu s-a postat toata... si relatia mea e de un an nu de o luna straight face

| ZsofiaOsvath a răspuns:

Sunt total dezorientata si habar nu am ce sa fac in privinta relatiei mele. Relatia mea e una la distanta si ne vedem destul de rar. Avem o relatie de un an dar in ultima vreme nu prea mai e relatie si nici nu stiu cum sa analizez situatia dintre noi. La inceputul lunii iunie am petrecut un week-end cu el si a fost foarte frumos acele doua zile.El are o prietena cu care se intelege foarte bine, faza e ca din cate am observat eu il cam place si tot incerca sa stea pe langa noi. Nu i-am dat importanta dar dupa acel week-end am gasit niste conversatii dintre ei doi in care ea ii spunea" vai ce dragut esti in poze te iubi dubi fratiorul meu te pup dulce dulce te