| Rooney7 a întrebat:

Sunt un prost TPU,mereu m-au placut fetele, dar nu mi-am dat seama si a trecut oportunitatea.Nu stiam că ma plac, nu mi-am dat seama si nu m-am comportat adecvat.

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Niciodata nu sti ce este in mintea unor fete ( si asta ti-o spune o fata!). Trebuie se te comporti mereu bine cu ele, si nu ar strica a fii putin mai atent!

| AR1373 a răspuns:

Mda...cu fetele trebuie sa te comporti oricum destul de frumos,nu stiu cum sa zic,dar trebuie sa pari dragut mereu, sa vorbesti cu ele despre ce vor ele(pantofi, haine, creme si chiar de Mircea care i-a dat o floare), intelegi tu.
Bafta!

| JJ16 a răspuns:

Omul din greseli invata dude. Pe viitor fi si tu mai atent cu fetele in caz ca vrei sa-ti faci o prietena. Acorda-le mai multa atentie si nu mai fi un "mitocan".P.S incearca sa fi tu insuti, tu simplu fara fite si alte prostii. pup.

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a răspuns:

Hehehe! te poti descurca din ghemul asta intortochiat. Iata cum:trebuie sa le spui tot ce ai patit, ele vor intelege vor ierta. Apoi iti schimbi comportamentul. Funda?

| luliswex a răspuns:

Incearca sa le spui ca ai gresit, sigur te vor ierta.