| anonim_4396 a întrebat:

Cred că mereu m-au placut unele tipe,dar le-au disparut in timp interesul pentru ca in timp probabil nu le acordam atentia necesară,nu de alta.dar nu stiam pe moment că ma plac, deci nu le acordam atentie destula chiar daca trebuia sa o fac.Pe viitor, cum as putea sa-mi dau seama ca ma plac..si cum as trebuii sa ma comport cu fetele stiind ca ma plac, fara a strica lucrurile.

Răspuns Câştigător
| MilkyWAY3027 a răspuns:

Din ce citesc eu din comentariile tale de pe aici iti faci prea multe griji lasa totul sa decurga normal, fi asa cum esti (vad ca la comentarii te pricepi sa scrii deci esti destul de inteligent, nu scrii doar 2 randuri si acelea aiurea). Mai repede alungi o fata daca ai anumit comportament si apoi ea descopera ca de fapt esti altfel.