| Cosmin111Iustin a întrebat:

TPU ce sfaturi imi dați pentru problemele random pe care le am,cum ar fi:Eu străng bani din munca mea,imi cumpăr ceva si părinții tot comentează. Am mintit o fată că am prietena doar ca să vad dacă tine la mine dar acum crede că sunt impreună cu fata pe care am inventat-o, mama tot mă cearta si dă în mine si spune că mă omoară iar cand este să îi spună lui tata spune că eu incep cu cearta (chiar dacă mă cert cu ea doar după ce spune ceva urăt). Profesorii mei tot sunt ca niste diavoli, iar un vechi prieten cu care m-am certat doar pentru un subiect cu statul in bancă mă ia la bataie si nu stiu ce să fac si cu cine să mă mut anul viitor si incep să apară probleme de genul si nu știu ce să fac mai ales că încep să fiu izolat.

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Probleme de elev, probleme firești.
Când termini școala, și ești pe picioarele tale, nu te mai comandă nimeni.
Las, toate trec. Nu le băga în seamă.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Astea sunt probleme destul de des întâlnite.
Cu timpul se rezolvă, după ce termini școala o să fie altfel.