| Broadband a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati..ieri am aflat ca a murit o persoana draga mie in accident rutier si ma simt asa singur..nu am chef de nimic. este vorba despre o fata ce o cunosteam din scoala, ne salutam, etc dar in ultimul timp nu am mai tinut legatura. v-ati simti asa singuri, sa nu aveti chef de nimic..va rog daca puteti sa ma ajutati sa nu mai fiu asa stresat.crying ma gandesc tot timpul...de ce a trebuit sa fie ea la locul nepotrivit, in masina nepotrivita...va rog frumos sa nu radeti dar e dureros. crying

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Erai si esti indragostit de ea. Stiu ca doare, doar o iubeai...
Nu o sa uiti de ea imediat dar sfatul meu e sa razi si sa te gandesti ca poate a ajuns intr-un loc mai bun, unde e fericita...
Poate ea sufera ca tu nu esti bine si te doare ca a plecat de langa tine, dar mai bine distreaza-te! Gandeste-te ca si ea va fi fericita daca si tu esti.

| Broadband explică (pentru Aleqa):

Aici ai mare dreptate pentru ca prin clasa a 11-a eram dupa amiaza la scoala si ea venea prin clasa pe la mine..nush se uita asa..parca vroia sa-mi spuna ceva ca ma iubeste..si urmatorul semestru s-a mutat de dimineata si eu incepeam orele la 14:00 nu am mai tinut legatura asa des si uitasem de ea.dar cand am aflat parca m-a lovit ceva la inima..nush cred ca o iubeam cu toate ca nu a fost prietena mea, azi noapte nici n-am dormit speram sa fie o gluma... Multumesc tare mult de raspuns ..ma face sa fiu mai puternic, cu fruntea sus happy

| Aleqa a răspuns (pentru Broadband):

Nu ai pentru ce. :*

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Asta e frate, viata merge inainte, stiu ca e dificil, intr-o situatie dificila, de genul, am ajuns sa si vomit, sa ma simt per total nasol, dar am depasit momentul in mare parte cu ajutorul prietenilor, al familiei si al sportului.