| kittykat a întrebat:

Va rog eu sa`mi dati niste exemple de modificat poze adica de alea sa-ti poti acoleri fata daca ai cosuri sau alunite. sa iti poti modifica culoarea la ochi. ceva de genul ...nu vreau programe de editat poze ca sa scriu... dau o funda mare ( nu conteaza programul poate fi online sau pe pc) kisss

3 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Cel mai bun e Photoshop e mult mai bun decat Photoinstrument.

| TheWiseOne a răspuns:

Photoshop CS3 sau tot in sus 4.

| DJ Next a răspuns:

PhotoInstrument e ceia ceti trebuie,,,,poti acoleri fata daca ai cosuri sau alunite, poti modifica culoarea la ochi, si multe altele