| Dorianpopavreaufemei a întrebat:

Vi se pare 1.82m la 14 ani exagerat de inalt?

Răspuns Câştigător
| Al000993732 a răspuns:

Nu, deoarece este normal..fiecare se dezvoltă în felul lui, probabil și părinți sunt înalți, chiar nu este nicio problemă in acest lucru. Dar te sfătuiesc să nu stai niciodată cocoșat să zic așa deoarece poți face cifoză ( o problema la coloana vertebrală) este foarte des întâlnită la băieți cu înălțimea aceasta. Dar dacă observi vreo problemă la coloana du-te urgent la medicul pediatru!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam da.

| dullcat a răspuns:

Nu.Cel mai probabil e ca inaltimea ta va ramane aceasta, iar daca nu, tot nu este motiv sa te ingrijorezi, stai calm.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu, e foarte ok