| eu.;] a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi, plangeti si nu aveti chef de nimic? adica cand treceti printr-o dezamagire?straight face? broken heart(((

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Pai, prima data ma inchid in camera si imi fac ordine in ganduri, pentru ca asta e cel mai important dupa parerea mea! Dupa ce imi fk ordine in ganduri realizez ca poate acea persoana nu a meritat toata atentie pe care i'am dat'o. Iar apoi imi sun cea mai buna prietena si ii povestesk ei totul, ma deskark iar ea imi ridica mereu moralul.Deobicei ma scoate in oras si ma face sa rad.Trebuie sa incep sa ne obisnuim cu dezamagirile si sa trecem peste ele fara lacrimi si tristete, deoarece ne vor dezamagii mult persoane in viata si daca reactionam la fel la toate cred ca o sa cedam nervos.
Take care!kiss

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Le rezolv problemele altora.Imi distrag atentia de la propriile problemewinking

| JustMe a răspuns:

Eu ascult muzica si ma ajuta sa ma clamezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac? Nu prea am ce face...ascult o melodie care imi place, ies cu prietenii cei mai buni si incerc sa trec peste.Sau cel putin sa uit pentru moment.happy