| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce ora va culcati in general? (Eu intre 1-5 dimineata. straight face )

32 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu..."in general" ma culc cu un barbat, ca adorm la alta ora, este cu totul altceva.

| marrr a răspuns:

Intre 12 si 3, de obicei ma culc dupa 12

| gigiro a răspuns:

Persoanele care nu pot dormi noaptea se numesc noctambuli, si cand acest lucru se agraveaza, produce boala numita noctambulism. Cred ca esti destull de mica, pentru a risca in continuare sa te imbolnavesti.Mai devreme sau mai tarziu, cineva care are ochi buni, va observa ca ceva nu e in regula cu tine. Ce sa-i faci, daca esti copilul nimanui.

| anss23 a răspuns:

Eu ma culc intre 10:30 si 12:00. Dar sunt foarte obosita la scoalaworriedi cum majoritatea orelor sunt plictisitoare mai dorm la scoalalaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Si eu la fel... mai ales cu Jocurile Olimpice.hee hee

| Alisa a răspuns:

Pana in ora 01:00.

| Farcas a răspuns:

Cam pe la 1 in fiecare zi din saptamana si ii weekend pe la 2-3laughing

| simona_6231 a răspuns:

Dupa 1-2straight face...nu stiu cum mai e un somn pe la 10-11laughing

| LuS[z] a răspuns:

Depinde in ultima vreme cam pe la 11-12

| hugo a răspuns:

Majoritatea scrieti ca dormiti dupa ora 01:00 si la 10 vi-se da stingereatongueGlumeam! pai dupa ora 00:00...in timpul saptamanii(ca la 7 ma trezesc), cand nu am scoala cat mai tarziu! dar cum spunea si elena, la ora aia dorm nu ma culc, nu de alta dar as trezi veciniitongue! HF

| Kate21 a răspuns:

Cam pe la 12

| Bianca_4346 a răspuns:

Intre 2 si 3 si mi'e al naibi de somn la scoalalaughing

| Zambete89 a răspuns:

Intre 1 - 3 a. m straight face si am 14 ani straight face

| dailydaisy07 a răspuns:

12-3 mai mult nu!

| motanelul a răspuns:

Intre 12-3 si as vrea sa imi schimb programul asta.

| ilovemusic a răspuns:

Cand sunt la scoala intre 1-2, in vacante dimineata pe la 4-5laughing

| baietzelu a răspuns:

2 dimineata.

| OnWeed a răspuns:

Intre 12 si 2 big grin

| Dan_Tm a răspuns:

Depinde cu cine sunt.

| anca_7959 a răspuns:

Si eu la fel. Dar cel mai des ma pun in pat de la 2 si adorm cam intr-o ora.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Pai intre 12 si 2:30. in timpul scolii. si in vacanta depinde. is nopti in care nu mai dorm deloc.si ma pun sa dorm pe la 12-1 ziua

| RainDrop a răspuns:

12 noaptea

| Iustina17 a răspuns:

Pe la 22-23

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde straight face.
In timpul scolii pot sa ma culc si la 10 pentru ca sunt ft oosita, dar de obicei intre 11 si 12 30.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca intre 23-00:30 tot timpul.

| MeowWow a răspuns:

10-01 noaptea

| deutzapusa a răspuns:

Cam la fel ca u )) numai o veata avem sa ne-o dormimi si pe aia

| frumushyk2010 a răspuns:

Eu la la 12 1 2 cateodata 3 4?