| Floreenofficial a întrebat:

La ce ora va culcati?batting eyelashes laughing (in general vacanta asta)

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Pai eu zic ca ma culc la 22 :30 si inchid tv imi trag patura pe cap ...si tot la 1 adorm big grin

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe la 1.

| Cσσкiє a răspuns:

Mă culc la 1 şi mă trezesc la 10.

| User a răspuns:

Unspe, doispe, unu. cam asa.

| fluturas a răspuns:

Pe la 1-2 si ma trezesc la 11-12 laughing

| Narfundo a răspuns:

Am o problema foarte delicata cu somnutongue.Cred ca 1:00 este ora in care incerc din rasputeri sa adormtongue.

| DeNyyy a răspuns:

Scuze dar nu inteleg.de ce mi-ai dat fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| NuAmHabar a răspuns:

Pe la 1-2 noapteabig grin
doar e vacantawinking

| TheDevilIsHere a răspuns:

Pe la 1-2 cam asa(n-am somn)laughinglaughingtuh?

| davidwarner a răspuns:

Pe la 3-4, dar in ultimele zile m-am culcat tarziu, dimineata. Planul era sa nu mai dorm sa pot sa ma culc si sa ma scol mai devreme(ma trezeam la 2-3), dar mereu am adormit,, pe ultima suta de metrii,,. Ieri de exemplu am adormit la 6 si jum, dar in seara asta nu mai adorm. Sau cel putin sper...big grin

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde thinking

Cateodata la 1...alteori la 2-3-4 si m`a prins si ora 5 dim la calc :p

Nu am ore fixe!

Si de trezit;-? pe la 11-12 cam asa

| Ady93 a răspuns:

Intre 12 si 5, de obicei dupa 2 laughing)

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pe la 12 sau 1.

| OxiiiLineage a răspuns:

3, 4.
Serios!
Si ma scol pe la 1.

| MyTzZy a răspuns:

Pai in vacanta ma culcam dupa 00 ca pana atunci stateam cu gasca pe stradalaughingSUPER tare VACANTA!\m/

| Dăă a răspuns:

12 si ma trezesc la 8 big grin

| frumushyk2010 a răspuns:

Eu?hee hee sa nu iti zic ca ai sa te razi.ma culc la 1 2 noaptea si ma scol pe la 12 1 happy