| GW1521 a întrebat:

Vreau sa am o tunsoare exact ca a lui Robert Pattinson, sau cel putin sa ma apropii cu a lui. Am parul putin aspru, dar cred ca daca ma duc la frizer ar reusi sa-mi-l faca aproximativ ca al lui. Ce parere aveti de tunsoarea lui?

http://imageshack.us/photo/my-images/577/209pxedwardcull en.png/

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

Nu trebuie sa te duci la frizer ca sa ai o freza ca a lui :3. trebuie sa ai parul putin mare, daca il ai cum il ai si in poza de la profil nu ai sa reusesti. Putin mare, adica cand iesi din baie, parul sa iti acopere urechile, putin breton. dupa ce iesi din baie, baga-ti parul intr-un prosop si scutura, cum fac fetelelaughing daca intelegi. iti freci parul in maini, cu prosopu.pana iti sta in toate directile, dar nu tepihappy. dupa iei putin peria, daca ai una complet rotunda e super, si iti faci bretonul, ti-l faci mai cu bucla, putin fixativ si ala esti happy. Bafta, fundita?puppy dog eyes

| GW1521 explică (pentru Tuitiiii):

Am parul mai mare decat in poza, dar inca nu este suficient. Mai astept, o sa mai ma informez, sincer sunt putin confuz la ce mi-ai spus.

| Tuitiiii a răspuns (pentru GW1521):

Spune ce nu ai inteles, si iti explic ^^. merci de fundita:3

5 răspunsuri:
| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Super draguta!(Daca tu esti cel din poza ti-ar sta binewinking )... Funda?

| GW1521 explică (pentru Zbrrrrrrrrrr):

Da, eu sunt cel din poza

| GW1521 explică:

Bun, deci am inteles. Las parul sa creasca pn cand depaseste urechile happy
Dar cum imi aranjez parul in fiecare zi, mai repeta pasii si daca poti mai exact, cde am nevoie : gel, spuma, fixativ?,,,