| Inna05 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la oriflame aveti idee cat la suta imi revine mie?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Intre 23-40% in functie de valoarea comenzii
te pot inscrie eu ca sunt lider, lasa-mi un e-mail si iti trimit si mai multe detalii

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| oofle a răspuns:

Intre 50-100Ron stiu ca este de 10%

Cu cat comanda creste ...si comisionul creste pana la 40%.

| Georiflame a răspuns:

23%- pentru comanda intre 50-249 lei
30%- pentru comanda intre 250-499 lei
40%- pentru comanda peste 500 lei

Arata bine, nu?happy

Inscriu reperezentanti Oriflame. Ma gasiti la id mess: georgiana. oriflame@yahoo.com

| DeliaOriflame a răspuns:

Buna Inna,

Daca iti doresti un venit suplimentar, acum ai posibilitatea! Fie ca doresti sa economisesti bani la produsele cumparate pentru tine si familia ta, fie sa castigi un venit suplimentar sau sa iti dezvolti o cariera si o afacere pe cont propriu, la Oriflame poti face toate acestea fara mari investitii. Inscrierea este gratuita, comision intre 23%-40%,cadouri si oferte pentru reprezentanti.
Inscrie-te acum la Oriflame si beneficiezi de super reduceri de pret:
• Comanzi produse de 50 lei si platesti numai 38, 5 lei (23% reducere)
• Comanzi produse de 250 lei si platesti numai 175 lei (30% reducere)
• Comanzi produse de 500 lei si platesti numai 300 lei (40% reducere)

Iti pot oferi inscriere gratuita, informatii si sprijin pe parcursul activitatii tale ca Reprezentant. Te astept pe ID`ul d3lia.oriflame sa discutam detaliile despre inscriere. Te pup, Delia.

| AlexAlbu a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=462502
Intră în echipa Oriflame. Te întâmpinăm cu un program special creat şi te ajutăm să te menţii Ai cele mai bune discounturi la comenzile din catalog :
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei