| raluca47 a întrebat:

Buna. Am o problema legata de contabilitate (o situatie cu niste facturi) daca m-ar putea ajuta cineva va rog foarte mult! va rog mult daca este cineva caruia sa ii explic situatia in privat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu exista pe TPU specialisti, trebuie un expert contabil sa te ajute daca tu nu stii. Acolo este vorba de bilanț calcule iar daca ai umblat in bani sigur numai ies calculele cum trebuie sa fie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca problema ta include ANAF-ul, te sfatuiesc sa cauti pe cineva foarte priceput si de incredere.

| adryang78 a răspuns:

Bună.
Trimite-mi mesaj privat și vedem ce putem rezolva.