| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu nevoie de un imprumut rapid, problema e ca am doar o luna vechime la locul de munca si nu stiu de un as putea face rost. Stie cineva daca se poate si de unde? Va multumesc!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu intrunesti nici o conditie. Vrei sa iti iei masina.
Vezi aici.
https://intreb.bancatransilvania.ro/......un-credit/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rude, prieteni, vecini

| Frank51 a răspuns:

De la instituții financiare nebancare, ca provident.

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Si va returna un imprumut de cel putin trei ori.

| Frank51 a răspuns (pentru darrio2007):

Depinde. Eu am colaborat cu IFN-uri și niciodată nu am plătit dobândă. Adică cât am împrumutat fix atât am returnat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Mă refeream la Provident. Nu am apelat niciodata la ei, pentru ca nu a fost nevoie. Dar cunosc asemenea cazuri.

| blackann a răspuns:

Hai ca iti dau eu daca e

| notnice a răspuns (pentru blackann):

Mersi, mersi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru notnice):

Te a pacalit crezi ca banii se dau asa unor ne cunoscuti pe TPU? Du-te la banca sa vezi ca nici ăia nu i ti vor da nimic.

| blackann a răspuns (pentru notnice):

Cat ai nevoie?

| just4ubr2015 a răspuns:

Oceancredit.ro

| Hubiter a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa citesti urmatorul articol:
https://hubiter.ro/credite-online-top-cele-mai-bune-site-uri/

Cu drag,
Hubiter.ro