| Robertx999 a întrebat:

Buna, vreau sa trimit niște bani prin BT pay și imi cere "detalii de plata"
Nu înțeleg ce trebuie sa scriu acolo, ma puteți ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Acolo poti sa scrii orice vrei, ori ce reprezinta banii ori alte tampenii care iti trec prin cap, eu mai scriam: bani de droguri laughing

| Robertx999 explică (pentru Dismally):

Mulțumesc mult ????

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La detalii de plata trebuie sa scrii pentru ce este plata, de ex. pretul unui produs sau serviciu, dar manual, avans pentru a cumpara ceva, etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să scrii de ce îi trimiți.

| gabriel2004o a răspuns:

Ce vor muschii tai
e ca si cum ai pune suma de bani si sa scrii,, banii de tigari"
etc