| Emanuel997 a întrebat:

Bună ziua! Vreau să îmi deschid o firmă de transport persoane/colete cu un bus de 3.5T,ce documente trebuie să am(îmi trebuie atestate de transport?) mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Camera de Comert din Judetul tau, acolo unde se inregistreaza si noile cmpanii, fiindca tot acolo vei primi lamuriri clare si o lista completa cu absolut toate actele, autorizarile si aprobarile pe care trebuie sa le ai, inainte sa incepi afacerea.