| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor! De când încep să se facă pregătirile la desen pentru admiterea la liceu? Din februarie?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din vara, cand esti in vacanta, ca asa ai timp cel putin 1 an de pregatiri inainte de examen.

| aleexkdos90 explică (pentru Violleta2022):

Anul ăsta îl dau! (

| aleexkdos90 explică (pentru Violleta2022):

Ar trebui de acum

| sierra1 a răspuns:

Unde dai tu admitere din desen?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, de ieri!

| Lioana a răspuns:

Din martie.

| Gugustelut a răspuns:

Din vara la Steaua.

| Leta70 a răspuns:

Din ce oraș esti -pe aceiasi temă am adresat si eu o întrebare, initial de când vrei dar sincer după primele două ore de pregătire cam dezamagită sunt si cu banii luati.

| aleexkdos90 explică (pentru Leta70):

Hei! Din Severin, știu că la liceu nu se i-au bani pentru pregătire!? Tu faci la cineva?

| Leta70 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Da cu un profesor de la acel liceu si eu știam la fel dar doua ore am dat 150 ron

| aleexkdos90 explică (pentru Leta70):

Am înțeles, probabil unii profesori i-au cred. Mă duc și eu luni la liceu să văd. Ai înțeles ceva la pregătire? Ce ai făcut? Natură statică?

| Leta70 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Exact ce la școala generala nu îți preda si nu îți explica sau poate la voi da -te rog să îmi spui si mie ce ai rezolvat