| monymony1 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde se mai poate plati taxa de examinare auto, cea de5 lei, in afara de posta? Sunt in criza de timp! Am uitat de ea, iar luni am examenul sad, Helplaughing Multumesc

4 răspunsuri:
| cata0891 a răspuns:

Eu stiam ca la CEC 5 lei si cea de 15 lei cred, nu mai stiu exact cat, la FISC. Oricum daca ai examen luni o poti plati de dim.ca parca la ora 9 se incep examinarile.asta depinde si ce examinare ai. oras sau sala...

| goejoy a răspuns:

La primarie