| anonim_4396 a întrebat:

In data de 22 octombrie urmeaza sa dau sala pentru permis de conducere, este adevarat ca taxa de permis nu mai poate fi platita la ghiseu? Cum ar trebui sa procedez?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e adevarat
mergi la cec sa platesti

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Taxa se plateste la CEC sau la o sucursala cu o unitate CEC.

| RoCkKiD a răspuns:

Transfer bancar si printezi dovada tranzactiei. Cel ami simplu.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Da, nu se mai plateste direct acolo, poti plati la orice sucursală BCR sau la orice poștă contravaloarea permisului.