| RamoM a întrebat:

Buna, este cumva o alta metoda de a plati taxa pentru permis decat cea prin internet banking si etc. Gen se poate plati si la ghișeu in momentul cand depui dosarul? Sau cum era inainte la CEC?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merge la cec platita

| RamoM explică (pentru mgtow):

Atat am vrut s.aud laughing mersi

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Contravaloarea permisului de conducere/certificatului de înmatriculare/autorizației de circulație provizorie, poate fi achitată prin:
1) Internet Banking – pentru confirmarea tranzacţiei este necesară o perioadă mai mare de 24 ore;
2) Virament bancar;
3) Mandat poştal;
4) Numerar – se poate efectua plata la casieriile unităţilor Trezoreriei Statului sau la ghişeul serviciului public comunitar regim permise de conducere şi înmatriculare a vehiculelor.