| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți de nissan qashqai 2014?

P.s.: pentru un prieten

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce faci, acu cumperi si masini prietenilor laughing e bun, macar faci o fapta buna.

| gabicoo a răspuns:

N-ai tu bani de ăsta!
Doar dacă îți măresc ăștia alocația cu 2000%winking

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns (pentru AlexDorinel):

Eu fac caterincă! Recunosc! Nu pot să mă abțin să nu le dau peste nas unor specimene! N. B. tu ești cel mai bun exemplu!

În schimb tu faci întruna spam și ne-am cam săturat de tine!

| Lukasssz a răspuns:

Meh, merge

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E bună și aia decât nimic că tot 4 roți și un volan are cât te duce și te aduce.

Handicapați din guvern vor să bage taxe noi pe mașină și pe casă ca să aibă bani de unde fura ei. Bătaie de joc.
O să ajungem să mergem pe bicicleta ca în Olanda.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Guvernul nu știe decât să ia banii de la oameni și să bage legii de rahat.
Totul sa scumpit mai rău ca în Anglia.

Mașina o să fie un lux pentru cine își permite. Nu ai bani de benzină sau să plătești taxele și impozitele pe an la ea nu circuli.
O să mergem cu bicicleta ca în Olanda.
Salariile sunt de rahat guvernul și societatea nu te ajută cu nimic, deci prin urmare aici în România nu poți face nimic.
În România o să vină și mai rău.

| Octavian1234567 a răspuns:

E bun