| Ieusântanalfabet a întrebat:

Salut, am dat sala și am luat-o, acum vreau sa știu dacă pentru a da examenul auto ma pot transfera la alta școală, ca nu vreau sa dau examenul cu școala la care sunt înscris, mulțumesc?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Bineînțeles, nu este vorba de transfer ci de alegerea masinii si a altui instructor care sa te ajute cu aceasta.
Multa bafta,

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate gresesc dar s-ar putea sa dai alti bani. De ce nu mergi inainte cu aceeasi scoală?

| Ieusntanalfabet explică (pentru darrio2007):

Pentru ca hoțul cu care am făcut nu a păstrat acele 3 ore de după sală și trebuie sa îi plăteasc 200 de lei ora și nici nu m-a învățat nimic