| Florian20405 a întrebat:

Am un Seat Toledo 1m si vreau sa-mi schimb becurile de la numar normale cu unele tip smd.
Inainte de toledo am avut o fabie si la fel am vrut sa fac,am facut,le-am schimbat simplu, in schimb la toledo nu am putut.Am vrut sa le pun pe cele de la fabia dar nu au mers.
Cum se numesc? HELP
Cert e ca nu sunt asa:https://www.google.ro/......ps?/search (la fabia asa le aveam)

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| viorel6122 a răspuns:

Da ce are frate coada vacii cu stampila de la primarie? Skoda e una si Seat e alta dumneata cauta lampile(becurile) in functie de suportul de pe actuala masina. Bafta.

| Florian20405 explică (pentru viorel6122):

Ca si model da, dar Skoda cu Seat impart aceeasi platforma, acelasi interior, scaune tot.