| Skizzolica a întrebat:

Astazi am dat-o in bara la propiu cu masina! Am vrut sa o bag in curte si a batut vantul si poarta a venit peste masina si s-a indoit caroseria! Masina este un opel astra g caravan! O sa va las o poza cu un opel luat dupa net sa vedeti exact ce mi s-a indoit! Intrebarea mea este : Cum se numeste acea parte hasurata subtire? Aia vreau sa o cumpar! A da si partea hasurata gros este ce am lovit eu! Funda! http://imgur.com/FQjznKP

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ceva asemnator a patit un vecin si a rezolvat.o cu aproape 500 lei. indreptat tabla si vopsit. tot lovita de poarta din cauza vantului

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numeste aripa spate

| Skizzolica explică (pentru suntserios):

Multumesc de ajutor!