| al3x_2379 a întrebat:

am o intrebare, am un ford focus 2002 1, 8 tddi breack si as dori sa-mi schimb banalul radio casetofon original al masinii, dar pentru ca este mai mare ca dimensiune decat unul normal nu gasesc unu potrivit sal inlocuiesc. daca mi-ati putea da cateva linkuri daca cunoasteti cu niste casetofoane de marimi mai mari vas fi recunoscatorbig grin. Obtiunea cu rama adaptoare nu stiu daca va arata frumos pentru ca bordu daca il stiti este cam micut si nu prea incarcat si un casetofoon cu aceleasi dimensiuni cu cel original va arata foarte frumos.mersi anticipat

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Da stiu a avut un unchi a gasit un Sony care sa se potriveasca

| al3x_2379 explică (pentru CatelusaFlaffy):

Din pacate sunt cu caseta:-J...din asta am si euu, caut ceva cu cd.pm3.mersi oricum de ajutorbig grin

| Ig0r a răspuns:

Incearca la dezmembrari. ai sanse mari sa gasesti radio cd pentru el. (se potrivesc si cele de mondeo)