| Catalinaudia6 a întrebat:

Salutare tuturor. Îmi spune și mie cineva dacă exista vreo diferența între BLB și BRE (AUDI A6)
Menționez ca am avut ac ceva timp un BLB și am fost foarte mulțumit de el însă toți ma sfătuiesc sa achiziționez un BRE.
Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu gresesc, singura diferenta dintre BLB si BRE, ar fi ca BRE-ul exista si in varianta cu filtru de particule.

| UserRo10 a răspuns:

BLB a primit din popor numele de balbait. Porneste mai greu si pare ca se balbaie, dar motorul este 100% functional. In afara de modificarea pompei de ulei nu exista probeme serioase la motorul asta. Merita

| Catalinaudia6 explică (pentru UserRo10):

Si BRE ce probleme ar avea?