| DeVoe a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr un motor în rate de pe Cfmoto, întrebarea mea este : dacă cumpăr ticket rabla de pe Olx pot să îl folosesc fără probleme pentru o reducere la prețul motocicletei?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar daca iei legatura cu cei care vand motociclete vei sti daca accepta sau nu aceste tichete!
Nu toate societatile s-au inscris la acest program al statului!

| DeVoe explică (pentru Simpatic):

Societatea accepta, întrebarea mea este dacă ticketele sunt transmisibile