| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult pentru voi fetelor. Ce parere aveti despre baietii care au par putin mai mare pe picioare? va este scarba de ei? eu am destul de mult par pe picioare si m-am gandit sa ma epilez dar cand le'am zis unor prieteni au sarit direct pe mine "ESTI GAY?". Din cate stiu eu fetelor le plac baietii ingrijitii si nu as vrea sa ii fie unei fete scarba de mine din cauza asta. happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Salut! Nu. fetele considera baietii epilati gay, mai ales daca pici pe o fata care nu e epilata si doar tu esti epilat o sa se simta naspa.Nu am nimic cu baietii care se epileaza doar ca baietii cu par sunt mai sexy pentru ca au acea chestie care ii face e mai masculini...adica nu e nimic gretos

| Ella27 a răspuns:

Eu una sunt fata si nu imi este scarba, asa arata un baiat

| Madeline33 a răspuns:

Nu te mai ingrijora atat. Nu esti primul si nici ultimul cu par mai mare pe picioare. Gestul in sine nu e neaparat gay, si fostbalistii se epileaza si nu-s gay. Insa o fata ar trebui sa te accepte asa cum esti si nu e chiar nimic in neregula cu "problema" ta. E perfect normal, fetele considera ca e normal. Mie una nu mi-e scarba si nici altor fete n-ar trebui sa le fie.
Ingrijit inseamna curat, sa mirosi frumos, sa te imbraci adecvat. Uita de parul de pe picioare. laughing

| NASAgov a răspuns:

Noroc, nu sunt fată, însă pot să-ți spun că dacă te epilezi pe picioare ești fetiță. Fetelor le plac băieții îngrijiți, însă în alt sens. Să păstreze igiena, să folosească deodorantul, și de aici dezvolți tu. Cu cea mai mare sinceritate, doar fetele se epilează pe picioare. O zi faină să ai!

| nica00000 a răspuns:

Personal nu-mi plac baietii care se epileaza! cat despre parul de pe picioare n-am nici o problema happy nu te-as sfatui sa te epilezi!

| nikinicolenik a răspuns:

Nu, mie una nu imi e scarba dar nu poti nici sa arati ca o maimuta deci nu trebuie sa te epilezi! asa sunt baietii