| newaccountbye a întrebat:

Bună! Am nevoie să ajut o prietenă cu niște sfaturi. Ea are părul natural și ar vrea un ușor blond. S-a gândit la balayage pentru ca e prima dată când se vopsește. Dacă face balayage, apoi când va crește părul se va vedea urat? Sau ar putea să revină la natural?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-si pastreze parul natural, fiindca este inca adolescenta si nu merita sa-si strice parul de la ani astia.

| Furnicuta000 a răspuns:

Dintre vopsit total, balayage sau suvite, balayage ul se vede cel mai bine atunci cand creste parul. Dar trebuie facut la salon pentru ca acasa sansele sa va iasa ca lumea sunt aproape 0

| ioana748 a răspuns:

Da, este o idee buna. Se vede ok si cand creste parul Apoi cu timpul tunzând parul va disparea si balayageul.
Multa bafta,

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Nu este o idee rea chiar deloc, în timp o să îi crească iar după ce îl scurtează va dispărea și balayage ul