| Аℓℓi a întrebat:

Buna!
Am o problema.Am parul drept, putin ondulat la varfuri dupa baie.
Cum il pot increti, dar sa nu tina doar10 minute si gata.
Funda!

Răspuns Câştigător
| D1998 a răspuns:

Dupa ce iti faci baie.impleteste'ti parul in 2 codite. dimineata cand ti le desfaci.o sa il ai cret:X. funda?

8 răspunsuri:
| mimikafrumusika a răspuns:

Eu il am ondulat si des natural si nu l suport:
1.nu il poti prinde cum vrei
2.ti se spune,, tufa de venetia,,(cea mai jenanta)
celelalte motive nu au importanta. Bucura-te ca-l ai drept.winking

| Loovee a răspuns:

Cu hartie.iei o suvita mica de par si o impachetezi intr-o foaie de caiet stundetesc ca pe evantai si legi hartia care ti-a ramas. Poti dormii cu ele iar dimineata sa le desfaci si sa le asezi putin cu spuma.te tin in jur de 2-3 zile depinde si de par.Succes >big grin

| bloody181 a răspuns:

Bigudiuri cred big grin si dupa te usuci cu fionul

| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Pai ti-l faci cu ondulaorul sau cu bigudiuri (la alegere). dupa care te dai cu fixativ (putin dedesubt si mai mult pe dinafara). sigur te tine.cel putin 12 ore.

| DedeJam a răspuns:

Poiii...Punetzi bigudiuri, dar mai bine ti-ai cumpara un aparat special pentru. asa ceva...:) Uite un site care poate te-ar ajuta:http://www.compari.ro/placa-de-intins-parul-c4209/ Fundaa?:o3

| Geooox a răspuns:

Buna Alli!

| Cleo_9280 a răspuns:

Dupa ce faci baie, fatzi multe multe coditze impletite.NU UITA PARUL TREBUIE SA FIE UD CIND IL IMPLETESTI! iar dimineata displetesteti parul.Succes!***