| akaa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu oja cu pensula subtire... dar nu stiu de unde pot achizitiona. Eu sunt din vaslui si daca imi puteti spune pe unde gasesc, si daca ar fi la un magazin ce ar trebui sa ii spun vanzatorului ca, caut? Dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pai in tot Vasluiul, nu exista un magazin de cosmetice?
Ce sa ii spui vanzatorului?
Ii spui ca vrei oja cu pensula subtire, mai exact oja pentru model.
Doamne, cat de greu poate fii, incat sa intrebi pe TPU o.O

| DianaTia a răspuns:

Scumpico,se gasesc la toate magazinele de cosmetice, in special acolo unde sunt oje! Si se numesc oje pentru model!

| Stefi_2999 a răspuns:

Hey eu am de la Orkide...Este oja pentru. detalii. Are o pensula ff subtirica si chiar ma ajuta cand vreau sa fac inimioare sau toate cele. Eu am in culoriile rosu si negru. Dar sincer nu mai stiu de la ce magazin am cumparat-o. Poti comanda de pe internet. Bafta!